Canım Anne

Burgulu Bebek Yeleği (Saç Örgülü Yelek)

Burgulu Bebek Yeleği (Saç Örgülü Yelek)

Burgulu bebek yeleği nasıl yapılır ? bebek yelek modelleri video anlatım var mı ? bebek yelek modelleri nasıl yapılır ?

Burgulu bebek yeleği saç örgülü yelek modeli görselliği güzel bebek yelek modelidir. Video anlatımında detaylı olarak anlatılmıştır. Kolaylıkla yapabileceğiniz bebek yeleği örneğidir. Saç örgü detayı video anlatımında detaylı anlatılmıştır ilk defa yapacak olan arkadaşlarımızda kolaylıkla uygulayabilirler.

Örgü yelek modelleri sayfamızda oldukça geniş modele sahiptir. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok yelek örneğini inceleyerek modelleri uygulayabilirsiniz. Veya canım anne youtube kanalımızda örgüye dair video anlatımlardan faydalanabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Burgulu Bebek Yeleği (Saç Örgülü Yelek)

0,1 Yaş gurubu için uygundur.

1.5 Yumak 250 metre bebe örgü ipi

3.5 Yada 4 numara örgü şişi

Haraşo ve saç örgü modeli

Model uzunluğu 30 santim, eni 27 santim

Model anlatımına 34 ilmek ile başlayalım, sağ tarafı yapmaya başlıyoruz 2 ilmek haroşa, 1 ters, 6,düz, 1 ters, 24 haroşa örelim. Ters yüzünde ise haroşa olarak tersler düz düzler ters olarak örelim. Aynı tekniği toplamda 4 diş haroşa olana kadar örelim.

Devamında burgu işlemini yapıp aynı şekilde örmeye devam edelim. Aynı teknik ile 4 diş haroşa örelim yine burgu tekniği yaparak modeli 31 diş horaşo olarak örüp yaka ve kol kesimi yaparak devam ederken saç örgüleri devam edeceğiz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek yelek modelleri, örgü bebek yeleği yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

ELİF PİRENVİSE Bebeğim örgülerim yotube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Burgulu Bebek Yeleği (Saç Örgülü Yelek)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ