Canım Anne

İnci Küpeli İki Şiş Dikişsiz Patik Modeli

İnci Küpeli İki Şiş Dikişsiz Patik Modeli

El örgüsü patik modelleri ve yapılışları canimanne.com sayfalarında çokça yer alır. Hamarat hanımların bildiği adreslerden olan sitemizdeki sayfalarda yazılı anlatımların yanı sıra patik modeli yapılışı video şeklinde de bulunur. Değişik bebek patiği örnekleri arayanlar için daha önce yayınladığımız Örgü Kuzu Patik Modeli Bebekler için Yapılışı başlıklı videomuzdaki örnek büyükler için de yapılmaktadır. Bu içeriğimizde ise inci küpeli iki şiş dikişsiz patik modeli konu aldık. Örneğin yazılı anlatımı da, iki şiş patik örneği yapılışı video da aşağıdadır.

İnci Küpeli İki Şiş Patik Modeli

İnci küpeli iki şiş dikişsiz patik modeli yapılışı için patiğimize bilek kısmından 54 ilmekle başlıyoruz. Toplam 10 sıra haraşo örüyoruz. 10. sırada tersinden kesme yapıyoruz. Düzden artırarak inciyi diziyoruz ki inciler düz tarafa denk gelsin…

İnci küpeli iki şiş dikişsiz patik modeli için bu noktaya dikkat etmek gerekiyor. İnci küpeli iki şiş patik örneği üst kısımda 18 tane, alt kısımda 1 tane inci kullanılır. İsteyen üst kısmına da uygulayabilir. Kesme işlemi yapmadan önce inciyi koyup kesebiliyoruz. İnci küpeli iki şiş patik örneği 38 – 39 numara ayaklar için uygundur. 36 – 37 model ayaklar için 1 veya 2 model eksik yapılabilir.

İnci Küpeli İki Şiş Dikişsiz Patik Modeli

İnci Küpeli İki Şiş dikişsiz Patik Modeli Yapılışı

İnci küpeli iki şiş dikişsiz patik modeli yapılışı için kullandığımız ip inin kalın olması lazım. İnce iple yapıldığında daha küçük olur ve sıkabilir. İpin kalınlığına ve elimizin ayarına göre bunu ayarlayabiliriz. İki şiş patik modeli yapılışı ile ilgili devamındaki detayları aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Canimanne YouTube kanalından bizi takip ederseniz pek çok konudaki yayınımızı kaçırmamış olursunuz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takibe almanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ