Çeyizlik Yelek Modeli (Buğday Başağı Örneği)

Çeyizlik yelek modeli ( buğday başağı örneği ) Özellikle çeyizlik örgülerin vazgeçilmezidir iki şiş örgü modelleri. Bugün çeyizlik yeleklere çok yakışacak buğday başağı modelini paylaşıyoruz sizlerle.

Örgü yelek modelleri çeyizlerin olmazsa olmazıdır. Dünden bugüne örgü yelekler örülür kış aylarında hanımlarımızın en çok giydiği kıyafetleri arasında yer almaktadır. Peki sizin kaç adet yeleğiniz var ? örgü çok ören hanımlarımız en az 10 adet yelekleri vardır. Birçok örgü modelini sitemizde bulabilirsiniz. Ördüğünüz örgü modellerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Öreceğiniz örgüye ve zevkinize uygun ipi seçtikten sonra uygun numarada şiş tercih ederek başlıyoruz. En uygun numara ipinizin etiketi üzerinde yazıyor olacaktır. Çeyizlik örgülerin yanı sıra bebek ve yetişkin örgülerine de çok yakışacak modeldir.

Sitemizde örgülerinize uyarlayabileceğiniz birçok iki şiş model ve anlatımları da mevcuttur. Göz atarak hepsine ulaşabilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Çeyizlik Yelek Modeli (Buğday Başağı örneği)

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Anlatımı için Terapim Örgüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Video ile ilgili görüş ve sorularınızı video altındaki yorumlar kısmından arkadaşımıza iletebilirsiniz. Ayrıca takıldığınız detayların cevaplarını da aynı şekilde alabilirsiniz.

Çeyizlik Yelek Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ