Çeyizlik yuvarlak lif modeli yapımı

Çeyizlik yuvarlak lif modeli yapımı

Çeyizlik yuvarlak lif modeli yapımı oldukça güzel gül detaylı görselliği güzel olan lif modelini çeyizlik lif modelleri arasında yer alabilecek model olduğunu düşünüyoruz.

Lif modelleri günümüzün en çok yapılan el işleri olarak tercih edilmektir. Yeni tasarımlar ve güzel modelleri bizlere sunulmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Güllü çeyizlik lif modelimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız sayfamızı ziyaret ederek bir çok lif örneğini siparişlerini katabilirler. Lif modellerimiz sayfamızda oldukça geniştir. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çeyizlik yuvarlak lif modeli yapımı

Beyaz taban üzerine gül modelleri ile yapılan harika lif örneği

3 Renk ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

6 Dilimden ve 7 gül ve yapraktan oluşmaktadır.

Dikiş iğnesi ve makas

6 Zincir ile halka yapalım ve içine fıstık tekniği yapalım dört dolgulu fıstık yapılmıştır. Aralarda 2 zincir çekelim bu şekilde toplamda 6 fıstık orta kısma yapıyoruz.

Devamında tekli fıstık kapatıp üzerine ve yanına fıstık yapıp üçlü kapatalım . Yıldız tekniği uyguluyoruz. Alt zemini artırma yaparak dilimleri yapıyoruz. Sonrasında gül ve yaprakları kenar oyası yapılmaktadır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çeyizlik yuvarlak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü hayatım_ kanalına çok teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ