Gökkuşağı bebek patiği yapılışı

Gökkuşağı bebek patiği yapılışı

Bebek patiği nasıl yapılır ? bebek patik modelleri yeni doğan örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Patik modellerini yelek modelleriyle aynı ip renk seçeneği ile yaparak bebeklerinize takım uyumlu örgü modellerini giydirebilirsiniz. Bir çok yelek ve hırka yapımında patik modellerinde tercih edilmektedir.

Gökkuşağı bebek patik modeli yeni doğan bebekler için uygundur. Kalan iplerle gökkuşağı renklerini bebek patiğin de tercih ederek şık ve güzel patik modeli olacaktır. Farklı örgü bebek bot patik modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak istediğiniz patik örneklerini kolaylıkla seçebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gökkuşağı bebek patiği yapılışı

6 Renk patik ipi

Elinize ve ip kalın ve ince oluşuna göre şiş seçebilirsiniz.

Yeni doğan patik

Tek parçadır

Haroşa tekniği yapılmıştır.

İğne

İlk olarak 35 ilmek atarak başlayalım. Haroşa tekniği ile on sıra örelim ilk baştaki ilmekleri boş alalım.

Devamında renkli ip ile 13 ilmek örüp ters dönüp tekrar örelim, iki sıra örelim ve 13 ilmeğe 1 ilmek ekleyip beyaz renk ile örelim ve sonrasında 35 ilmeği tekrar örelim ve aynı tekniği 6 renk için uygulayalım..

Sonra beyaz ip ile 10 sıra örelim haroşa tekniği olarak sonra kesme işlemi uyguluyoruz. Patik modelimiz hazır ve dikiş işlemini yapalım patik modeli hazır kolaylıkla örebileceğiniz örnektir.. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz..

Bebek patiği, patik modelleri, bebek patik yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gökkuşağı bebek patiği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ