Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımı

Çiçek bahçesi lif modeli yapımı farklı tasarım yeni lif modelleri ile sizlerin karşısındayız. Çeyizlik güzel bir lif örneği sizlerin beğenisini beklemektedir. Lif modelleri en çok örülen el işleri arasında yer almaya devam ediyor. Siz değerli takipçilerimiz için farklı şık lif çalışmalarını yayınlamaya devam ediyoruz.

Çiçek bahçesi lif tasarımı oldukça görselliği ön planda olan lif modelidir. Çiçek temasını sevenler için harika bir örnek olacaktır. İp tercihinde farklı renkler kullanabilirsiniz.

Banyo lifleri yapıp satış yapan hanımlarımız içinde çiçek bahçesi modelimiz oldukça sevilecek lif modeli olup bol siparişler getirmesi dileğiyle, birbirinden güzel lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni lif tasarımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımı

Malzemeler: 4 Renk lif ipi
7 numara tığ ve makas

Yapışı: Modelimiz iki parça halinde örüldükten sonra kenar oyasıyla birleştirilen kese bir lif modelidir. Yıldız örgü tekniği ile örülüyor. Öncelikle ortada 6 tekli fıstık olarak başlıyoruz ve ilk sırada fıstıkların arasına 3 lü fıstıklar yaparak modelimizi 6 dilim haline getiriyoruz. Her sırada her dilimin sonunda arttırma işlemi yaparak ilerliyoruz.

Çiçek uygulaması yapacağımız parçada 4. Ve 6. Sıralarda yeşil ipimizle yaprak uygulaması yapıyoruz. Her bir dilim 8 fıstık olana kadar örüyoruz. Modelimizin arka parçasını sadece düz renk ile ayni teknik ile örüyoruz. Kenarlarda birleştirme işlemi yapmadan önce yaprak uygulaması yaptığımız yerlerde oradan batarak çiçekleri oluşturuyoruz 3 lü pıtırcıklı fıstık yapıyoruz.

Ve kenar uygulamasını da yaparak birleştirme işlemi yapıp modelimizi tamamlıyoruz. Modelimizin tasarımı Instagramda @ervanin lifleri sayfasına aittir. Bu güzel model için kendisine teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ