Çiçekli Kese Lif Modeli Yapımı

Çiçekli kese lif modeli yapımı kese lif modeli sevenler için çiçek temalı harika görselliği olan çeyizlik modeller arasında yer almayı bekleyen bir lif güzelidir.

Lif modelleri özellikle çeyizlik olarak oldukça fazla yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Lif örnekleri oldukça fazla olmasından dolayı hanımlarımız, annelerimiz bir çok modeli yapmaktadırlar.

Çiçekli kese lif yapımı çiçek detayları ile kendini ön plana çıkaran bir lif modelidir. Kendiniz için, çeyizlik, hediyelik olarak yapılana bilecek en güzel hediye olarak verile bilecek en güzel el emeği ile yapılan armağanlar olduğunu düşünenler için çiçekli kese lif modeli olacaktır.

Lif modellerini yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça faydalı olacaktır. Detaylı anlatımlı olması sizlere kolaylık sağlayacaktır. İstediğiniz lif modelini yapabilirsiniz. Sayfamızda bir çok lif modeli video anlatımlı olarak sizlere sunulmuştur. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif modellerimize ulaşabilirsiniz. Yeni, güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çiçekli Kese Lif Modeli Yapımı

Malzemeler: 4 renk lif ipi tercih edilmiş
7 Numara tığ kullanımı
Makas
İnci
İğne ve dikiş ipi

Yapılışı: 10 fıstık olarak başlayarak her sırayı 10 fıstık olarak örüyoruz. Arttırma ve eksiltme işlemi yapmadan. Yıldız örgü tekniği ile 10 fıstık olarak toplamda 13 sıra örüyoruz ve lifimizin bilek kısmı için başta ve sonda olmak üzere 2’şer fıstık ayırarak 6 fıstık olarak 2 sıra yine yıldız örgü tekniği ile örüyoruz.

Bu parçadan 2 tane örerek ilk aşamayı tamamlıyoruz. Yeşil yaprak ve fiyonk detayı için 5 zincir ile bir halka oluşturup içine 11 tane ikili trabzan yaparak yuvalar oluşturuyoruz. Yaprakları ve fiyonk detayını bu yuvaların içine fıstıklar yaparak tamamlıyoruz. Çiçekleri de yaparak tek parça üzerine dikip incilerle süslüyoruz. Kenar uygulamasını örerken iki parçayı aynı zamanda birleştiriyoruz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli Kese Lif Modeli Yapımı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ