Çok kolay patik modeli yapılışı

Çok kolay patik modeli yapılışı

Çok kolay patik modeli yapılışı kolay olduğu kadar çok şık bir patik modeli yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisi sunuyoruz.

Tığ işi patik modeli arayan hanımlarımız için çok kolay patik modeli olmasının yanı sıra çiçek detayının güzelliği görselliğini ön plana çıkarmış beğenerek yapabileceğiniz harika bir patik modeli sizleri bekliyor. İster günlük kullanım veya çeyizlik olarak yapabileceğiniz güzel patik modelimizi severek yapıp kullanmanız dileklerimi iletiyorum.

Patik modelleri hanımlarımızın en çok tercih ettikleri örgü modelleri arasında yer almaktadır. Patik modelleri oldukça fazla modelleri olan el işleri arasında olduğu için çeşit ve yapılışları bir çok patik modeli bulunmaktadır. Aradığınız patik modelleri sayfamızda neden olmasın sayfamızı ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklayarak patik örneklerine ulaşabilirsiniz. Yeni patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle, hoşçakalın..

Çok kolay patik modeli yapılışı

Tığ işi patik yapılışı

Malzemelerimiz İki renk istenilen marka patik ipi kullanabilirsiniz.

1.5 mm tığ tercih edilmiştir.

Dikiş için iğnesi, makas ve orta boy inci

Yapılışı Burun kısmından 12 zincir üzerine başlıyoruz iki köşe kısımlarında 6 sıra artırma yaparak devam ediyoruz. Sonra düz devam ediliyor. Toplamda 14 sıra örülüp, ön kısmından 11 ilmek ayırıp topuk kısmına kadar, ayak uzunluğunuzu ölçerek örüyoruz. 3 sırada topuk kısmı örülüyor son olarak kenar oyasını yaparak bitiriyoruz üzeri içinde 3 boyutlu şık bir çiçekle süslüyoruz. Kolay gelsin.

Patik yapımı, tığ işi, örgüler el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çok kolay patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ