Çiçekli yıldız lif modeli yapımı

Çiçekli yıldız lif modeli yapımı görselliği oldukça güzel olan lif modelidir. Çeyizlik lif modelleri arasında yer alacak yıldız lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı lif modellerinin olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Lif modelleri el işleri örgü modelleri arasında en çok yapılan tığ işi modelleridir. Çeyizlerde çok sık gördüğümüz lif örnekleri çeyiz bohçalarında yer almaktadır. Damat lif modelleri ve takım lif modelleri tercih edilmektedir. Oldukça fazla yapılan lif modelleri yeni tasarımlar ve farklı örnekleri de ortaya çıkmaya devam etmektedir.

Banyo lif modeli yapıp satış yapan arkadaşlarımızda bir çok yeni ve çok beğenilen lif modellerini siparişlerinde yer vermektedirler. Sayfamızı ziyaret ederek bir çok lif modelini bulabilirsiniz. Siparişleriniz için sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak modellerine ulaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Çiçekli yıldız lif modeli yapımı

Yıldız lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığla ortadan başlıyoruz. 6 fıstık üzerine 6 dilimden oluşan modele ipler içten yürütülerek çiçek tomurcuğu deseni oluşturuyoruz. Yıldız tekniğiyle yaptığımız bu güzel modelin üst sıra fıstıkların 7 olduktan sonra her bir dilimi tek tek eksilterek fıstık sayılarını sıfıra düşürüyoruz. Her dilime Eksiltme yaptıktan sonra model yıldız şeklini alıyor. Kenar oyası olarak ikili fıstık üzeri tekli fıstık yapıyoruz. Renkleri dönüşümlü olarak kullanıp kenar oyasını bitiriyoruz

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çiçekli yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ