Çift yönlü yelek modeli yapılışı

Çift yönlü yelek modeli yapılışı tığ işi yelek örneği arayanlar için çift yönlü kullanabileceğiniz örgü modelini örgü sevenlerin beğenisine sunuyorum. Yelek modelleri hanımlarımızın çokça kullandığı kıyafetler arasında yer almaktadır. Örgü yelek modelleri günlük kullanıma örgü modeli uygundur. Ayrıca bere, atkı ve şal modellerine uygundur. Uzun hırka veya bebek örgülerine uygulayabilirsiniz.

Çeyizlik tığ işi modeli arayanlar için yapılışı kolay görselli güzel olan modeli farklı örgü tekniklerinde modeli kullanabilirsiniz. Sayfamızda tığ işi örnekleri oldukça geniş içeriğe sahiptir. Modellerimize bakmadan karar vermeyiniz linke tıklayarak tığ işi modellerine ulaşabilirsiniz.

Çift yönlü yelek modeli yapılışı

Çift yönlü yelek modeli Malzeme olarak her türlü ip uygun olmakta tığ ise ipe uygun olarak kullanılır.

Model 5 ve katlarından oluşmaktadır.

Yapılışı: İlk olarak zincir sayınızı ayarlayarak başlayalım modelinize göre zincir her zincir yuvasına ikili trabzan yapıyoruz. Üst sıraya geçince kenar kısmına beş kenar trabzanı yapalım model kurulumuna balayalım,

İki zincir çekip beş trabzan atlayıp trabzan yapıyoruz aynı noktaya dört trabzan zincir iki yine aynı noktaya dört trabzan yapalım, iki zincir beş trabzan yapalım ve iki zincir ve beş trabzan atlayıp aynı işlemi yapalım sırayı tamamlayalım son kısında kenar trabzanını yapalım.

Model kendini tekrarlayan kolay örnektr. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, yelek örnekleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü ev işleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çift yönlü yelek modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ