Çilek bahçesi lif modeli yapılışı

Çilek bahçesi lif modeli yapılışı harika bir lif modeli yine sizlerle buluşuyor. Meyve teması kullanılmış çileklerin şıklığı ayrı görsellik kattığını düşünüyorum. Yapılması gereken lif modeli olduğunu düşündüğüm güzel çilek lif modelimiz sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kızlarımızın çeyizi içinde aranılan lif örneği diyebileceğimiz bir model olmuş, yapılışı çok keyifli olacaktır. Çileklerin yapılışları detaylı uğraşmalı örnekler sevenler için ayrı keyiftir.

Tasarım lif modelleri, görselliğe önem verenler için. Kaçırılmaması gereken bir modelimiz olan çilek bahçesi lif modeli yapılışı video detaylı anlatımla kolaylıkla yapabileceğiniz bir lif modeli sizleri bekliyor.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde çilek bahçesi lif çalışmamız çok sipariş getireceğini düşünüyorum. Mutlaka yapmanız gereken lif örnekleri arasında yer alması gerektiğini düşünüyorum. Farklı lif modelleri için yazımızın içindeki linklere tıklayarak modellerimize ulaşabilirsiniz. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çilek bahçesi lif modeli yapılışı

Çilek bahçesi lif modeli detayları ve yapımı

5 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Yıldız tekniğiyle düz bir alt taban yaparak başlıyoruz.

10 sıra ördükten sonra kenar oyası yaparak tabanı bitiriyoruz. Fıstıklardan oluşan bir çilek yapıyoruz. Bu çileklerimize yeşil renk ipimizle trabzanlardan oluşan iki adet yaprak yapıyoruz. 6 adet çilek yapıp taban lif modelimize dikiyoruz. Taban lifin orta kısmına yaprak yapıyoruz ve modeli sonlandırıyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çilek bahçesi lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ