Canım Anne

Cips Kutularını Değerlendirme

Cips Kutularını Değerlendirme

Son zamanların bitmek bilmeyen, yanlış olduğunu bile bile yaptığımız bir takım şeylerden bahsetmek istiyorum. Sağlıksız diye nitelendirdiğimiz birçok ürünlerden biri olan cipsler tüketiminin hızla yayıldığı bir toplum da yenmeye devam ediyor. Çocuklarımıza da yedirdiğimiz bu ürünlerden vazgeçilmediği çok açık şekilde belli. Hal böyle olunca vazgeçmek yerine yemeye, yedirmeye devam ediyoruz.

cips-kutularini-degerlendirme-5

Düşündük ki madem tüketiliyor, yararlı olan kısımlardan neden faydalanmayalım ki. Para verdiğimiz ve tükettikten sonra çöpe attığımız ürünlerin aslında üretime ne kadar elverişli olduğunun bilincine varalım istedim. Geri dönüşüme bizim de bir katkımız olsun istiyorsanız, üretkenliğe açık olan atılmaya yüz tutmuş ya da işe yaramaz dediğimiz ne varsa artık çöpe atmıyoruz.

cips-kutularini-degerlendirme-4

Bizlerin de bir katkısı olması adına çalışmalara başlayıp, kolları sıvayalım hadi hanımlar. Genellikle dışarı çıkacağımız zaman, düğüne, gezmeye vs. bir yere giderken hazırlanması epey zor oluyor. Telaşımız iki katına çıkarken aradığımız hiçbir şeyi bulamıyoruz ve zaman kaybediyoruz. Allık fırçam nerede diye yok rimelim nerede derken kendimizden sinir olmaya başlıyoruz bu durumdan. Dışarıdan para verip almaktansa pratik olanları neden kendimiz yapmıyoruz ki. Mesela cipsleri yiyip çöpe atıyoruz dediğim de düşünülmesi gerekiyor ki neden çöpe atıyoruz bir işimize yaramaz mı diye düşünürseniz, artık yaradığını fark edeceksiniz. Cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyici yapımına ne dersiniz?

cips-kutularini-degerlendirme-3

Doğru duydunuz. Cips kutusundan yapacağız bu işlemi. Sizlerde aradığınız ne var ise rahatlıkla bulacaksınız. Hazırlanmak için zaman kaybetmeden gideceğiniz yere ulaşacaksınız. Hem görselliği ile tuvalet masanız da şık duracak hem de kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürünlerin yeri belli olacak.

cips-kutularini-degerlendirme-2

Yapımı oldukça kolay olan makyaj malzemesi düzenleyici keyifli hal ile bitireceksiniz. Gerekli olan malzemelerimiz yapıştırıcı, cips kutusu, dilediğiniz renkte, dilediğiniz desenler ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Biz anlatırken sabırsızlandık , eminiz ki yaparken siz de o hissi yakalayacaksınız.

cips-kutularini-degerlendirme-12

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi