Çizgili kare lif modeli yapımı

Çizgili kare lif modeli yapımı kare lif modelleri sevenler için oldukça şık ve görselliği güzel olan bir lif modeli ile sizlerin karşısındayız.

Lif modelleri farklı tarzlarıyla oldukça hanımlarımızın ilgisini çekmektedir. Özellikle kız çeyizlerinin olmazsa olmazlarından olan lif modelleri bir çok çeşidi bulunmaktadır. Canimanne.com sayfamızda istediğiniz farklı lir örneklerimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Banyo lifleri örüp sipariş alan arkadaşlarımız için çizgili kare lif modeli sizlere bol siparişler getireceğini düşünüyorum.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz marka lif iplerini tercih edebilir elinize yatkın tığ seçimi kullanmanız daha kolay örebilirsiniz.

Farklı lif örneklerinde yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olmanız dileğiyle görüşmek yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. HOŞÇAKALIN.

Çizgili kare lif modeli yapımı

Çizgili kare lif modeli detayları ve yapılışı

Modelimiz için 5 numara tığ

3 renk lif ipi kullanılıyor.

Orta kısımdan küçük bir kutu yaparak başlıyoruz. Her sırada renk değiştirerek büyütüyoruz. Kenarlardan 1 er fıstık eksilterek kare şeklini veriyoruz ve tepeleri fıstıklı olan kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarımız için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çok beğenilen diğer lif modelimiz olan su dalgası lif yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Çizgili kare lif modeli yapılışı için video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ