Çizgili uzun lif yapılışı

Çizgili uzun lif yapılışı uzun lifler tercihinizse püskül detaylı oldukça şık ve renk uyumları güzel bir modelimiz sizlerin beğenisinde oluyor. Kız çeyizlerin vazgeçilmezi lif örnekleri oldukça fazla sevilen el işleri arasında yer almaktadır.

Bir çok banyo lif modelleri yapılmaktadır. Kare, yuvarlak, uzun, oval bir tasarım lif modellerini canimanne.com sayfamızda bulmanız mümkündür. Video anlatımlı olarak bine aşkın modelimiz siz lif sevenleri bekliyor.

Lif modelleri hanımlarımız için oldukça önem taşımaktadır. Tasarım yapmak, güzel örnekler ortaya çıkarmak video anlatımları gerçekten oldukça emek gerektiren bir süreç olarak sizlere siz değerli takipçilerine ulaşıyor. Emekçi hanımlarımızı kutluyorum.

Yapılan lif modelleri bayanların ev bütçesine büyük katkı sağlıyor ve gerçekten ev hanımlarının mesleği olarak görüyorum. Hepside oldukça başarılı güzel lif çalışmaları sunuyorlar.

Bugün çizgili uzun lif yapımı siz lif sevenleri için video anlatımı ile yayında oldukça kolay yapılan öğrenmek isteyen nasıl yapılıyor diyen arkadaşlarımızı video başına bekliyorum. Farklı renklerde sizlerde modelimizi yaparak bizlere göndere bilirsiniz bizlerde gerçekten çok seviniyoruz modelimiz sevilmiş ve yapılmış olması ayrı bir mutluluk oluyor.

Tekrar detaylı, özel tasarımlı, kolay, zor, bir çok lif örnekleri ile görüşmek üzere derken iplerin renkleri gibi cıvıl cıvıl güzel günler diliyorum.. Şimdiden kolay gelsin hoşçakalın..

Çizgili uzun lif yapılışı

Uzun lif yapımı

Modelimizin yapımında 7 numara tığ seçimi kullanılmıştır.

3 Renk lif ipi tercih edilmiş,

Orta kısmından başlayan modelimiz 6 fıstıkla örülüp kutu tekniği ile devam edilmiştir.

Modelimiz simetrik olarak 2 tarafa doğru uzatılıyor.

Kutu tekniğiyle örülen modelin her 2 sırasında bir renk değiştiriyoruz.

İstenen uzunluğa geldikten sonra uç kısımlarına püskül yaparak modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlayarak destek gösterirseniz çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önem taşımaktadır.

Uzun çizgili lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum

Yine fazlasıyla sevilen banyo lif modelimiz Halkalı şeker uzun lif yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

blank

Çizgili uzun lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ