Halkalı şeker uzun lif yapımı

Halkalı şeker uzun lif yapımı uzun lif modelleri sevenler için harika görselliği ile şık bir lif modelimiz sizlerle buluşuyor. Halka detaylı olması ayrı bir hava kattığını düşünüyorum. Adı gibi şeker bir lif çalışmamız kız çeyizlerine renk katacaktır.

Sizlerde farklı renkler bu modelimizi uygulaya bilirsiniz. Sarı renk pek hoş olmuş aynı renk tonlarında yapabilirsiniz. Banyo lifleri oldukça fazla örülen en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımızın emeklerine sağlık dileklerimi iletiyorum.

Video anlatımlı oldukça kolay yapmak isteyen tüm arkadaşlarımıza kolay gelsin sipariş alan hanımlarımıza halkalı şeker uzun lif yapılışı bol, bol, sipariş getirmesi dileklerimle, tekrar yeni güzel lif örneklerinde sizlerin karşısında olmaktan mutluluk duyuyorum. Hepinize halkalı şeker tadında güzel günler diliyorum hoşçakalın.

Halkalı şeker uzun lif yapımı

Kullanılan malzemeler

3 Renk lif ipi

2 Adet büyük boy plastik halka

7 Numara tığ seçimi

Makas

Halkalı şeker uzun lif yapılışı

Öncelikle 8 tekli fıstık yaparak başlanıyor ve 3 sıra yıldız tekniği örülüyor. 4 Sırada yeşil ip ile yapraklarını örüyoruz.

5. Sırada ise tercih ettiğiniz bir renkle çiçekleri örüp 3 sıra beyaz ip ile yıldız örgü tekniğiyle örerek ilk parçayı tamamlıyoruz.

Hemen devamında üste 2 sıra çiçeklerde kullanılan renk ile kutu tekniği örüyoruz ve tekrar beyaz ipimizi geçiyoruz. Sıra başlarında eksiltme işlemi yaparak 4 fıstık kalana kadar bu şekilde örüyoruz.

4 Ve 5 sıralarda yine çiçek çalışması yaparak tekli fıstık kalana kadar eksiltme işlemi uygulayarak lifin yarısını tamamlamış oluyoruz.

Diğer yarısını da bu şekilde ördükten sonra kenarlara 2 sıra kutu tekniği örüyoruz. Kenar uygulamasında 2. sıra lifin uç kısımlarına örerken halkaları da birleştiriyoruz ve son kenar oyasını yaparak modelimizi tamamlıyoruz.

Lif modelleri lif örnekleri ve yapılışları, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlarsanız bizleri çok mutlu edersiniz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Halkalı şeker uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel halkalı şeker lif örneği için çok teşekkür ediyoruz. 

Sizlerden fazlasıyla istek alan beğenilen banyo lif modelimiz uzun dilimli renkli lif yapımını linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

blank

Halkalı şeker uzun lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ