Çocuklar için origami kutu yapılışı

Çocuklar için origami kutu yapılışı

Çocuklar için origami kutu yapılışı çocuklarda el becerisini oldukça geliştirmek adına katlama tekniği ile kutu yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Okul döneminde el becerisi çocuklarda oldukça önemlidir. Etkinlik saatlerinde farklı konular işlenmektedir. Katlama tekniğinde kağıda şekil vererek kutu ve farklı objeleri ortaya çıkarmak güzel zaman geçirmenin diğer tarafı olmaktadır. Evde geçirdiğimiz zaman içerisinde çocukların biraz sosyal medyadan uzak kalması ve farklı uğraşlara yönelmesinde etkinlik çalışmaları oldukça etkili olacağını düşünüyoruz. El becerisi dışında kendi odası ve kendisinin kullanabileceği gereçler yapabilmesi mutlu edecektir.

Sitemizde farklı video anlatımlarımız bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak video anlatımlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çocuklar için origami kutu yapılışı

Gerekli malzemeler

İstediğiniz renkte kağıt kullanımı

Sıcak silikon

Süsleme için istediğiniz şekilleri tercih edebilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Kendin yap, hobi ve ilginç fikirler, etkinlik saati hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çocuklar için origami kutu yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ