Yaprak dökümü bebek yeleği yapılışı

Yaprak dökümü bebek yeleği yapılışı roba kısmından başlanan ve dikişsiz örgü bebek yeleği arayanlar için harika görseli olan yelek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bebek yelekleri oldukça kullanışlı olmaktadır. Örgü modelleri arsında en çok uygulanan el işleridir.

Bebek örgüleri arasında yelek modelleri dört mevsim neredeyse kullanılmaktadır. Bu sebepten bebek yeleği fazlasıyla örülmektedir. Model seçeneği çok olması ve küçük ve çabuk örülmesi ilgiyi de arttırmaktadır. Bebek yelekleri uygularken kol kesimi, yaka bilmeyen arkadaşlarımız içinde biraz zorluk yaratabilir. Video anlatımlı modellerde oldukça faydalı olmaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız tığ işi modelleri daha kolay uygulayabilirler. Sitemizde birçok örgü yelek modelini bulabilirsiniz. Her kesime göre model seçeneği mevcuttur. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yaprak dökümü bebek yeleği yapılışı

1 Adet bebe yünü

İp ve elinize yatkın şiş seçebilirsiniz.

Yapılışı: 75 İlmek atarak başlayalım, bütün ilmekleri haroşa örelim, üç diş sıra örelim, dördüncü sırada dört ilmek örelim ve ilik açımı uygulayıp altı ilmek örüp on ilmek örüp arttırma yapalım, tekrar örüp arttırma devamında on ilmek örüp arttırma, bir ilmek örüp arttırıp on ilmek örelim, aynı işlemi altı model hazırlıyoruz.

Roba kısmına yaprak modelini uyguluyoruz. Omuz ve ön kısımda yaprak modeli uygulanırken haroşa tekniği ile örülmüştür. Detaylı modelin anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü bebek yelekleri, bebek yeleği yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yaprak dökümü bebek yeleği yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ