Çok kolay kare lif yapımı

Çok kolay kare lif yapımı

Çok kolay kare lif yapımı kolay olduğu kadar görselliği güzel lif modelidir. Çeyizlik ve günlük kullanım lif modeli arayan arkadaşlarımız için oldukça güzel lif örneği olacaktır.

Kare lif modeli çeyizlerde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yapılışı kolay olan model arayan ve özellikle yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlarımız için çok kolay kere modelini tercih edeceklerini düşünüyoruz.

Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde farklı bir çok lif modellerimiz sayfamızda bulunmaktadır. En güzel lif örneklerini sayfamızda mevcuttur. Her müşterinize uygun örneği bulabilirsiniz.

Yeni anlatımlarda ve harika lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çok kolay kare lif yapımı

Tığ elinize yatkın seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile yapılmıştır.

Makas

3 Renk ip kullanımı

Orta kısımdan başlanan lif modelidir. İlk olarak uç uça 8 fıstık yapalım, devamında kutu tekniği ile ufak kutular yapıyoruz. Toplamda 8 x 8 kare orta kısım hazırlıyoruz. Farklı renk ip ile diğer kenar detaylarını yine kutu tekniği ile yapmaya devam eden modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulamanız çok kolay olacaktır. Herkese kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Yılbaşı figürlü lif yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Çok kolay kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ