Canım Anne

Çok kolay yeni uzun lif yapımı

Çok kolay yeni uzun lif yapımı

Çok kolay yeni uzun lif yapımı farklı renk iplerin bir arada olduğu görselliği güzel olan yapılışı kolay olan harika lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri kare, yuvarlak, takım ve farklı model seçeneği ile hanımlarımızın en çok sevdiği tığ işi örgü modelidir. Yapılışları video anlatımlı olması hanımlarımızın kolaylıkla örmesini sağlamaktadır. Video anlatımlı olması ayrıca lif modellerinde ilgiyi arttırmaktadır.

Çok kolay yeni uzun lif modeli kalan iplerinizi değerlendirmek adına harika lif örneği olacaktır. Az kalmış lif ipleriniz nasıl kullanabilirim diye düşündüğünüzde uzun lif modelini uygulayabilirsiniz.

Bir çok lif örneği ve yapılışı için sayfamızı ziyaret edebili veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde görüşmek üzere hoşçakalınız.

Çok kolay yeni uzun lif yapımı

5 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi yapabilirsiniz.

Mısır tekniği ile örülmüştür

Sihirli halka veya zincir ile halka oluşturabilirsiniz. Halkanın içine 8 tane fıstık yapalım aralarda 1 zincir çekelim, farklı renk ile ara zincirlere ikili fıstık yapıyoruz aralarda yine zincir çekiyoruz. Diğer renk ip ile zincir araları 3 tek fıstık ve çift fıstık yapıyoruz aralarda yine 1 zincir çekiyoruz. 3 tek Ve 1 çift olarak sırayı tamamlıyoruz.

Devamında farklı renk ip ile fıstık yapıyoruz çift fıstıkla yine çift fıstık yapıyoruz. Detaylı model anlatımı için video anlatımı izleyerek kolay lif modelini yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

İlmek aşkı youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çok kolay yeni uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ