Robalı iki şiş yelek modeli yapılışı

Robalı iki şiş yelek modeli yapılışı örgü bebek yelek modeli görselliği güzel olan ve yapılışı oldukça kolay olan yelek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Örgü şiş yelek modelleri video anlatımlı olarak örgü sevenlerin beğenisini oldukça fazla almaktadır. Yeni anne adayları yeni örgü öğrenen hanımlarımız video anlatımlarla istedikleri model örgüleri kolaylıkla yapmaktadır. Örgü yelek modelleri her kesime uyacak örnek bulunmaktadır. Sayfamızda şiş ve tığ işi yelek modelleri mevcuttur. Sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Robalı iki şiş yelek modeli yapılışı

Bebe yünü kullanımı

3 Numara şiş kullanımı

80 ilmek başlayıp artırma yapılınca 144 ilmek sayısına ulaşıyoruz.

80 İlmek atarak başlayalım, düz örgü olarak örelim, haraşo tekniği olarak örmeye devam edelim, toplamda 5 diş haroşa örelim, devamında şişe bir dolayıp bir örelim sıra sonuna kadar. ilk baştaki 8 ilmek haroşa olarak örülmektedir.

Arttırma yaptığımız ilmekleri düz örelim, düzleri ters olarak örelim. Sıra başında ve sonunda 8 ilmek haraşo olarak örelim, ve ilik açımını yapalım. Devamında ters ve düz örgü örelim ve sonda yine 8 ilmek haroşa örelim. Toplamda 16 sıra örelim, roba kısmı için,

Devamında 2 ci arttırma roba kısmında toplam da 8 sıra örelim. Ön ve kol arka ayrımları yapılmaktadır. Detaylı anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Şiş örgü yelek modeli, iki şiş yelek modeli, bebek yelek modeli, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

Robalı iki şiş yelek modeli yapılışı Video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ