Dağınık Topuz Şıklığı

Dağınık Topuz Şıklığı

Biz kadınlar en çok saçlarına özen gösterir ve en çok saçlara vakit harcar. Çünkü bir kadının güzelliğini ortaya seren en önemli unsurlardan biridir saç. Hal böyle olunca bütün ilgi de onun üzerinde oluyor tabii.

canım anne-44

Sağlıklı saçlar her daim doğal haliyle bile kendinden söz ettirir. Bu yüzden öncelikle saç bakımımızı ihmal etmemeli hacimli ve sağlıklı olması için çeşitli kürler denemeliyiz. Eğer gerçekten düzgün bir biçimde ve devamlı olarak uygularsak saçlarımız eskisinden çok daha iyi olacaktır.

canım anne-43

Benim saçlarımı gürleştirmek için kullandığım yöntemlerden biri ise şampuanıma birkaç damla çam terebentin yağı damlatmak. Bu sayede hem daha gür saçlara sahip oluyorum hem de yeni saçlarım çıkmaya başlıyor. Sizler de eğer saçlarınıza bu tür yöntemleri uyguluyorsanız saçlarınıza vereceğiniz şekiller daha güzel görünecektir.

canım anne-42

Hanımlar bildiğiniz gibi her sezon farklı saç modelleri moda oluyor. Balıksırtı örgü, dağınık örgü, balerin topuzu, dağınık topuz, yarım topuz, atkuyruğu. Tüm bu modeller farklı zamanlarda moda oldu ve birçoğumuz hemen bu modelleri uygulamaya koyuldu. Şu sıralar ise bildiğiniz gibi dağınık topuz moda. Ben de o yüzden size dağınık topuz hakkında uyguladığım ve memnun kaldığım yöntemlerden bahsetmek istedim. Dağınık topuz aslına bakarsanız sımsıkı toplanmış bir topuzdan kat kat daha zordur. Çünkü aslında uğraşılmamış gibi görünen ama çok emek sarf edilen bir modeldir. Saçlarınız eğer benimki gibi düz ise size tavsiyem saç uçlarınıza maşa ile şekil vermenizdir. Çünkü dağınık topuzda saçlarınız topuzun aralarından çıkar ve bu tutamlar eğer ki dalgalı ise sizin daha havalı bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

canım anne-41

Kendi saçını kendin yap mantığı ile ilerleyip sizler de kendi yöntemlerinizi ve modellerinizi geliştirip günün birinde bunu moda haline getirebilirsiniz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ