Dalgalı yuvarlak lif modeli yapılışı

Dalgalı yuvarlak lif modeli yapılışı

Merhabalar sevgili takipçilerimiz ve lif sevenler en güzel lif modelleri ile yine sizlerin karşısındayız.

Dalgalı yuvarlak lif modeli yapılışı şıklığı ve görselliği ile oldukça beğenilen ve kullanışlı yuvarlak lif modelleri arasında yer almaktadır.

Lif modelleri en sevilen ve çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Lif modellerimiz kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan çeyizlik hazırlıkları olarak annelerimizin tercihleri olmaktadır. Dalgalı lif modeli de çeyizlik lif örneği olmaktadır.

Banyo lif modelleri yaparak satışa sunan arkadaşlarımız için sitemizde bir çok modelimiz mevcuttur. Farklı örnekler bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız da lif örneklerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Dalgalı yuvarlak lif modelimiz de sizlere bol siparişler getirmesi dileğiyle, yuvarlak lifler tercih edenler için harika bir lif çalışması olduğunu düşünüyorum. En güzel lif modellerinde tekrar birle olma dileğiyle hoşçakalın.

Dalgalı yuvarlak lif modeli yapılışı

Dalgalı yuvarlak lif modeli detayları ve yapımı

6 Numara tığla örülmüştür. ( Elinize yatkın tığ seçimi tercih edebilirsiniz)

İstenilen lif ipi markası kullana bilirsiniz.

Renk tonları sizlerin beğenisine kalmıştır.

Ortadan 6 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 9 tane tekli fıstık yapılarak devam ediliyor.

Bir üst sırada ikili fıstık yaptıktan sonra üst sıralarda da düzenli olarak artırma yaparak kenar oyası olarak üç kısımlara iki fıstık yapıyoruz ve birbirine sabitliyoruz. Dilerseniz farklı kenar oyası yaparak modelimizi bitirebilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni, paylaşımlar oldukça önemlidir.

Dalgalı yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ