Dantel Örnekleri, Vitrin, Yatak Odası, Salon Takımı

Dantel Örnekleri, Vitrin, Yatak Odası, Salon Takımı

Çeyizlik örgülerin vazgeçilmezlerinden biri dantel örnekleri dir, dantel vitrin örtüsü, dantel yemek örtüsü, dantel fiskos örneği bir kaç model beğendiğim modelleri paylaştım.

Dantel örnekleri hemen hemen tüm dünyada ilgi duyulan örgü çeşitlerindendir, evlenecek kızların çeyiz hazırlığında sipariş vererek yaptırdığı dantel örnekleri, veya varsa ablası, teyzesi, dantel örmesini bilen birinden rica edilir. Sizlerden instagram.com/canimannecom sayfamıza gelen istekler doğrultusunda en güzel dantel modellerini, en kolay dantel kenar örneklerini, farklı dantel örneklerini bir araya getirip paylaştık.

Dantel modellerinde en çok çiçekli danteller, gül desenli danteller, ve çeşitli anadolu motiflerini anımsatıcı simgeler kullanılmaktadır.

Dantel fiyatı neye göre belirlenir ?

Dantel fiyatları konusunda da gelen soruları burada yanıtlamak istiyorum, her dantel modelinin fiyatları farklı olabilir, dantel fiyatı belirlerken ip maliyeti, örülecek olan ipin el emeği, dantel modeli için ayrılan zaman, eğer çok özel bir el işçiliğiniz var ise onuda fiyata dahil edip bunların toplamında bir fiyat vermelisiniz. Fiyat verirken bu işi yaptığınıza memnun olacak bir fiyat vermelisiniz ki daha sonrada dantel örmeye enerjiniz ve hevesiniz olsun.

Dantel peçetelik çok güzel olmuş diyorum ben ! Siz ne diyorsunuz beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyoruz. Peçetelerimizi değişik sekil ve modellerde kullanabiliriz ancak dantel ile yapılan bir peçetelik çok daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Dantel örneklerinin büyük halini görmek için üzerine dokunmanız yada tıklamanız yeterli olacaktır.

Tığ işi çarşaf, nevresim, pike uç dantel örneklerini sizler için bir araya getirdim. Çeyizlik tığ işi dantel modelleri, En kolay dantel örneklerini yayınladık bu konuyu herkesin paylaşmasını rica ediyorum. Son moda danteller ve gösterişli evlerin çeyizlerin vazgeçilmezi danteller.

Dantel Örnekleri, Vitrin, Yatak Odası, Salon Takımı
Dantel Örnekleri, Vitrin, Yatak Odası, Salon Takımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ