Dantel Yatak Örtüsü, Oda Takımları ve Şemaları

Dantel Yatak Örtüsü, Oda Takımları ve Şemaları

Dantel yatak örtüsü, oda takımları hanımlarımızın en çok yaptıkları tığ işlerinden en favorisi olan dantel modelleri görsellerini sizler için derledik sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyiz işlerinin en çok yapılan tığ işlerinden dantel takımları olmaktadır. Yatak örtüsünden, oda takımlarına kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan, bir çok farklı modelleri uygulanmaktadır.

Dantel yapılışları modelin kolay ve zor oluşuna göre yapılışları değişmektedir. Bir çok ev hanımı dantel modellerinden ev bütçesine yardımcı olmaktadır. Sizler için hazırladığımız yazımızın içindeki görseller ve şemalar oldukça yardımcı olacaktır. Farklı örneklere ulaşabilirsiniz.

Dantel örneklerinde şemalı anlatımlar oldukça yardımcı olacağını düşünüyorum. İstediğiniz dantel örgü modelini çıkarta bilirsiniz. farklı paylaşımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Dantel Yatak Örtüsü, Oda Takımları ve Şemaları

Dantel modellerinde bir çok ip tercih edilebilir. Farklı marka iplerle yapabilirsiniz. Sizlerin tercihine kalmıştır.

Tığ seçimleri ip kalınlığına göre değişim göstermektedir.

Dantel yapılışları, dantel örnekleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Dantel Yatak Örtüsü, Oda Takımları ve Şemaları GÖRSELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ