Değişik Bebek Örgü Modelleri

Doğacak bebekler için örebileceğiniz farklı, güzel ve en yeni değişik bebek örgü modelleri örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Hamile olan anne adayları bebekleri kışın üşümesin diye onlara örgü kıyafetler örmek isterler. Çoğu kadının kolayca örebileceği örgü kıyafet modelleri arasında en yenileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Etrafınızda doğum yapacak biri var ise ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de örgü bebek kıyafetleridir. Bebek kıyafetleri özellikle kış aylarında bebekleri sıcak tutsun diye giydirilmektedir. Ayrıca el yapımı olduğu için daha sağlıklıdır.

Bebek örgü kıyafetleri seçerken renk tercihini cinsiyetten yana yapmanız gerekiyor. Mavi tonları erkek bebekler için genellikle seçilmektedir. Kız bebekler için ise hemen hemen her renkte örgü kıyafetler yapabilirsiniz. Kız bebek kıyafetlerinin üzerine kurdele, boncuk, inci, taş gibi süslemeler de ekleyip daha güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Eğer örgü kıyafet modelini siz işleyecekseniz seçtiğiniz modele göre ip ve tığ almanız gereklidir. Böylelikle model daha düzgün olacaktır.

Klasik bebek örgü kıyafet modellerinden sıkıldaysanız değişik modelleri deneyip daha şık bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Değişik bebek örgü modellerinin yapımı normal bebek kıyafetlerine göre daha zahmetli olabilir. Eğer örgüden anlıyorsanız sizin için çok da zor olmayacaktır.

Değişik Bebek Örgü Modelleri

Aşağıda yer alan değişik bebek örgü modelleri arasından beğendiğinizi seçip kolayca örebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız en güzel bebek örgü modellerini seçimini cinsiyete göre yapmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ