Değişik Dantel Kırlent Modelleri

Değişik Dantel Kırlent Modelleri

Evimizdeki eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünler de bir o kadar önem taşımaktadır. Eşyalarınızın şıklığına şıklık katacak birbirinden farklı ve değişik aksesuarlar mevcuttur. Hazır olarak satılan dekoratif ürünler olduğu gibi el emeği ile yapıla dekoratif ürünlerde vardır. Özellikle de son zamanlarda el işi, el emeği ile yapılmış ürünlere verilen değer fazlasıyla artmıştır. Evlerimizin dekorunda el emeği ürünleri kullanmaya yoğunlaştığımız bu günlerde birbirinden gösterişli el emeği parçalar ortaya çıkmıştır.

El emeği dekoratif ürünlerden biri de tığ işi dantel kırlent ve yastıklardır. Yatak odalarınızda kullanabileceğiniz dantel kırlentler olduğu gibi salonlarınızın şıklığına şıklık katacak dantel kırlentler de mevcuttur.

Dantel kırlent örnekleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasında dilediğinizi seçerek sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Dantelin şıklığını ve zarafetini evlerinize taşıyabilirsiniz. Kare şekilde örülen dantel kırlent örnekleri olduğu gibi yuvarlak, oval ve kalp formunda örülen kırlent modelleri de vardır. Salonlarınızın şıklığına şıklık katacak kırlentleri yatak odalarınızda da rahatlıkla dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Dantel kırlentler daha çok beyaz renk ile örülse de renkli iplerle örülen modelleri de vardır. Veya beyaz iple ördüğünüz dantel kırlentinizi renkli kumaş geçirdiğiniz kırlentlere geçirebilirsiniz.

    Dantel kırlent yapılışı aslında çok da zor değildir. Beğendiğiniz bir dantel kırlent örneğini örerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Öncelikle dantel kılıf öreceğiniz yastığı renkli bir kumaş ile kaplamanız en doğrusu olacaktır. Daha çok ipek, saten kumaşlar tercih edilmektedir. Kullanacağınız odanın rengiyle uyumlu bir kumaş ile kaplayarak daha sonra üzerine ördüğünüz dantel kılıfı geçirebilirsiniz.

Sizde eğer kolay dantel kırlent örnekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ