Değişik El Örgüsü Bayan Atkıları

Değişik El Örgüsü Bayan Atkıları

   Kış ve sonbahar aylarının gelmesiyle beraber atkı ve berelere olan ihtiyaçta artmıştır. Hazır alınabilecek ürünler olduğu gibi el emeği ile örülmüş atkılarda mevcuttur. Örgü ürünler daha şık ve gösterişli olduğu için daha fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ayrıca hazır ürünler hep aynı model ve desende üretilirken el örgüsü modellerin daha fazla çeşitliliği vardır. Bu yüzden istediğiniz modeli seçebileceğiniz gibi kendi tarzınıza uygun farklı bir model de tasarlayabilirsiniz.

El örgüsü atkılar, erkekler için, bayanlar için ve çocuklar için yapılan farklı modellere ayrılmaktadır. Her kategoride binlerce model ve çeşit mevcuttur.

Bayanlar soğuk kış günlerinde kullanmak için el örgüsü atkıları sıklıkla tercih etmektedirler. Atkıların şiş ile örülen modelleri olduğu gibi tığ ile örülen modelleri de mevcuttur. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onun ile örebilirsiniz.

Atkınızı tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da tasarlayabilirsiniz. Simli iplerle örerek daha farklı ve modern bir hava katabilirsiniz. Kıyafet ve kombinelerinize uyacağını düşündüğünüz rengi ve modeli seçerek uygulamaya koyulabilirsiniz.

Düz bir şekilde ördüğünüz berenin üstüne çiçek, yaprak, gül gibi motifler yaparak ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda inci, boncuk, kurdele gibi materyaller kullanarak şıklığına şıklık katabilirsiniz. Bu tamamen sizin tarzınıza ve zevkinize bağlıdır. Atkınızı dilediğiniz gibi şekillendirmek tamamen sizin elinizdedir. Bayan atkılarının fular tarzında örülen modelleri de mevcuttur. Önden düğmeli farklı tasarımlarda vardır.

Sizde değişik bayan atkı modelleri arıyorsanız en güzel, en gösterişli modeller için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Atkı örmek diğer örgülere göre daha basit ve kolaydır. Bu yüzden çok da profesyonellik gerektirmez. Yeni örgüye başlamış dahi olsanız rahatlıkla örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ