Değişik El Örgüsü Çocuk Kazakları

Çocuk kazaklarının hazır olarak satılanları olsa da el emeği, el örgüsü ile yapılan çocuk kazağı modelleri de bulunmaktadır. Hazır olarak satılan kazaklar tekdüze ve herkesin üstünde bulunabilecek model ve renklerde olduğu için örgü kazaklar daha nadide ve kişiye özel olması özelliği ile daha fazla tercih edilmektedir. El örgüsü çocuk kazakları yapılırken kız ve erkek bebekler için ayrı renkler ve modeller tercih edilerek örülmektedir.

Değişik El Örgüsü Çocuk Kazakları

El örgüsü çocuk kazağı modelleri arasında tek renk iplik kullanarak sade ve basit şekilde örülen modeller bulunduğu gibi aynı zamanda iki veya daha fazla rengin bir arada kullanıldığı daha zor, desenli ve ağır çocuk kazağı modelleri de bulunmaktadır. Kız çocuk kazakları örülürken daha çok pembe, kırmızı, sarı, beyaz, krem, mor gibi canlı renkler daha ağırlıklı olarak tercih edilirken erkek çocuk kazakları örülürken ise daha çok siyah, lacivert, toprak renkleri, beyaz, krem, bordo, mavi ve turkuaz gibi daha ağır renkler kullanılmaktadır. Ancak ördüğünüz kazağın rengi kadar ipin kalitesi de ortaya çıkan ürünün kalitesini etkilemektedir. Bunun içinde kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih ediniz.

Değişik el örgüsü çocuk kazakları arayanlar sitemizde yer alan görselleri inceleyerek karar verebilir, fikir sahibi olabilirler. Sade veya ağır modeller arasından dilediğinizi seçerek çocuğunuzun yaşına uygun olarak örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ