Değişik Oda Takımı Örnekleri

Değişik Oda Takımı Örnekleri

Günümüzde dantel parçalara olan düşkünlük giderek artmaktadır. Çeyizlerimizi süsleyen dantel parçalar artık günümüzde ev dekorasyonunda ve giyim sektöründe de sıklıkla kullanılmaya ve tercih edilemeye başlamıştır. Özellikle de son zamanlarda tekstil, giyim sektöründe dantel ürünler, parçalar yaz kış bayanların gözdesi haline gelmiştir.

Dantelin havasını seven bayanlar evlerinin her köşesinde dantelden izler olmasına bayılırlar. Mutfaklardan, salonlarımıza, banyolarımızdan, yatak odalarımıza kadar her alanda dantel ürünler, parçalar görmek mümkündür.

Yatak odaları kadınlar için ayrı bir önem taşımaktadır. Daha şık ve zarif görünmesi için ise dantellerden yardım almaktadırlar. Dantel yatak odalarınızın da havasını değiştirecek daha şık ve gösterişli gözükmesine yardım edecektir.

Değişik Oda Takımı Örnekleri

Yatak odası takımları ufak parçalardan oluştuğu için örmesi zevkli ve kolaydır. Dantel konusunda usta olmuş bayanlar için zor örnekler olduğu gibi dantel merakı olup yeni başlayanlar için kolay motifler örneklerde mevcuttur.

Odası takımı modelleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Tığ işi ile yapılan takımlar olduğu gibi iğne oyası ile yapılan takımlarda mevcuttur. İğne oyası ile yapılan takımlar her ne kadar daha fazla zahmetli olsa da şık durduğu için son zamanlarda fazlaca rağbet görmektedir. Tek parçalar halinde örülen oda takımları olduğu gibi parçaların, motiflerin birleştirilmesi ile oluşan oda takımları da mevcuttur. Size hangi model daha kolay ve pratik geliyorsa onu yapabilirsiniz.

Oda takımları daha çok beyaz renkte tercih edilse de renkli modeller de mevcuttur. Bu tamamen sizin beğeni ve isteğinizi kalmıştır. Beğendiğiniz modeli seçerek dilerseniz renkli iplerle de örebilirsiniz.

  Değişik yatak odası takımı örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ