İngiliz papatyası lif modeli yapılışı

İngiliz papatyası lif modeli yapılışı

İngiliz papatyası lif modeli yapılışı yeni tasarım güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tasarım lif çalışması yeni örnek arayanlar için görselliği harika olan model olduğunu düşünüyoruz. Tasarım sahibinin emeğine sağlık her geçen gün lif modellerine yeni tasarımlar eklenmektedir. Video anlatımlı olması ilgiyi artırırken kolaylıkta sağlamaktadır.

Çeyizlik lif modelleri tığ işi örgü modelinin vazgeçilmezi olmaktadır. Yapım aşaması kolay olması ilgilerin artmasının diğer sebeplerinden olmaktadır. Sitemizde birçok modeli video anlatımlı bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İngiliz papatyası lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

İnci

Yapılışı: İlk olarak yedi zincir ile halka oluşturalım, halka içine aralarda iki zincir çekerek toplamda altı fıstık yapalım, son fıstık tepesine kapalı fıstık tekrar tepesine fıstık dibine fıstık birlikte kapatalım, aynı işlemi diğer fıstık tepelerine uygulayıp sırayı tamamlayalım. Üçüncü sırada fıstık tepesine kapalı tekli fıstık, tekrar tepesine açık fıstık dibine, karşısına fıstık üçünü birlikte kapatalım, kaptığımız noktaya açık fıstık dibine fıstık ikisini birlikte kapatalım. Aynı işlemi diğer dilimler üzerine uygulayalım. Toplamda dokuz sıra örerek taban kısmını tamamlıyoruz. Her dilimin üzerene eksiltme işlemi yaparak şekil verip kenar kısmını bitirelim. Papatya çiçeklerini hazırlayıp dikip bitirelim.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

İngiliz papatyası lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ