Değişik Yatak Örtüsü Örnekleri

   Çeyiz sandıklarımızı süsleyen parçaların en başında hiç şüphesiz ki dantel ürünler yer almaktadır. Geçmişten günümüze değin dantel parçalar önem ve değerini korumuştur. Özellikle de yatak odalarında dantelin yeri daha farklı ve önemlidir. Özenle örülmüş oda takımlarının yanı sıra inci gibi işlenmiş, el emeği göz nuru pike takımları, nevresim takımları, yatak örtüleri de mevcuttur. Yatağınızın daha şık ve zarif görünmesi için tercih edebileceğiniz dantel yatak örtüleri odanızın daha gösterişli gözükmesini sağlayacaktır. Dantel ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden kadınlar için önem ve değeri tartışılamaz. Sabır ve incelik isteyen bir iş olması açısından dantel ürünler çok fazla değer görmektedir. Gelinlerin hayalleri, dantellerin her ilmeğine adeta işlemiştir. Çeyiz sandıklarını hazırlarken umutlarla örülen danteller evlerimizin süsü, göz nurudur. Emek verilen yapılan her şey daha değerli ve daha önemli olmuştur.

Dantel yatak örtüsü modelleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Kumaş kenarına ve başlarına dantel ekler geçirilerek oluşturulan modellerin yanı sıra komple dantelden oluşan modeller de mevcuttur. İstediğiniz dantel modelini örerek saten, keten, tül, ipek gibi değişik kumaşlar ile birleştirerek yatak odanızın havasını anında değiştirebilirsiniz. Renkli cıvıl cıvıl kumaşları tercih ederek üzerine dantel örtüleri geçirebilirsiniz. En sonunda üstünü incilerle ve farklı boncuklar ile süsleyerek şıklığına şıklık katabilirsiniz. Seçtiğiniz yatak örtüsü kumaşı çok önemlidir. Seçtiğiniz kumaşın kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Ördüğünüz güzelim, göz nuru danteliniz için en kaliteli kumaşı tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

  Değişik yatak örtüsü modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı modelleri inceleyerek dilediğiniz modeli seçip uygulamaya başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de parçaların birleştirilmesi ile oluşan modellerimizin uygulaması ve örmesi oldukça basittir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ