Değişik Yuvarlak Dantel Örnekleri

Değişik Yuvarlak Dantel Örnekleri

 Dantel ürünler eskiden günümüze değin anlam ve önemini korumaya devam etmektedir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan dantel örnekleri olduğu gibi yeni, modern dantel örnekleri de mevcuttur. Eskiyle yeninin buluştuğu özgün modeller de vardır. Dantel parçalar çeyiz sandıklarımızın olmazsa olmazıdır. Kız anneleri daha çocukları beşikte iken dantellerini örmeye başlarlar. Dantel çeyiz sandıkları için, kız çeyizi için vazgeçilmez parçaların başında gelmektedir. Bu yüzden önem ve değeri büyüktür. El emeği, göz nuru ile yapılan dantel parçalara olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. Evlerimizin her köşesini süsleyen dantel parçalar evlerimizin, odalarımızın şıklığına şıklık katmaktadır.

Yatak odalarımız için ördüğümüz oda takımları da birçok farklı modele sahiptir. Oda takımlarının kare şekilde örülen modelleri olduğu gibi oval e yuvarlak şekilde örülenleri de mevcuttur. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Hangi formdaki danteli seviyorsanız onu tercih edebilirsiniz. Yuvarlak oda takımlarının birçok farklı örneği mevcuttur. Tığ ile yapılan modeller olduğu gibi iğne oyası ile yapılan modelleri de mevcuttur. İğne oyası ile yapılan modeller son zamanlarda oldukça fazla rağbet görmeye başlamıştır. Beyaz ipleler örülen modeller ön planda olsa da renkli örülen modeller de oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Yuvarlak masa örtüleri, yuvarlak masalar için idealdir. Ortadan başlanarak örülen yuvarlak masa örtülerini örmek her ne kadar zahmetli ve zaman alıcı olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için bu zahmete deyecektir.

Yuvarlak formlu tepsi örtüleri de mevcuttur. Özel misafirleriniz için sunum yapacağınız zaman sunumuzun daha şık gözükmesi için bundan iyi bir fırsat olamaz. Sizde yuvarlak formlu tepsi örtüleri örerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   Değişik yuvarlak dantel örnekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ