Degrade kapşonlu bebek hırkası yapımı – Renk geçişli hırka yapımı

Degrade kapşonlu bebek hırkası yapımı – Renk geçişli hırka yapımı

Degrade hırka yapımını paylaştık, bu model sizlerin isteği üzerine anlatılmıştır. Degrade kapşonlu bebek hırka yapımına dair her türlü sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Degrade hırka modeli bu yıl en çok yapılan modellerden biridir ve bu kışın modası oldu hanımlar. Gerek bebekler gerek çocuklar gerekse yetişkinler için yapılan çalışmalarda kullanılabilen ve sevilen bir model. Bizde canimanne ekibi olarak sizden gelen istekler doğrultusunda modeli anlatıma aldik ? Haydi o zaman degrade hırkayı bilmeyen ve yapamayan kalmasın diyoruz vee hep beraber hırkayı yapıyoruz.

Gerekli olan malzemeler: (1yaş)
? 4 adet Nako lüks minnoş ip(2 kırmızı 2 krem kullandım ben)
?4 numarali misinalı şiş
?4 adet kırmızı düğme
?1 adet hazır ponpon

Gelelim örülüşüne ?
Yakadan 80 ilmek ile başlıyoruz. Buradaki ölçülerimiz 1 yaşa uygun demiştik . Sizler isterseniz yaşa göre ilmek ve ölçülerini artırabilirsiniz. Her beden için örgünün herbir bölümüne birer ikişer ilmek eklemeniz yeterli olacaktır. Yakadan başlayarak beden ve kollarını örüyoruz daha sonra tekrar yakadan ilmek toplayarak kapşonu örüyoruz. Örgünün tüm ayrıntılı detaylarını video da görebilirsiniz. Buna rağmen takıldığınız her noktayı bize sormaya çekinmeyin lütfen.
Çocuklarımıza, bebeklerimize çok yakışan bu hırkayı istediğiniz renklerle özelleştirerek degrade akımına siz de yeni renkler katabilirsiniz ?
Yapacak olan hanımlara kolay gelsin diyor ve yaptığınız hırkayı canım annenin sosyal medya hesaplarına göndermenizi bekliyoruz .
Hoşçakalın ??

Degrade kapşonlu bebek hırkası yapımı videolu anlatım

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ARZU UYSAL dedi ki:

    13 YAŞINDA BİRİ İÇİN KAÇ İLMEK BAŞLANIR

  2. Melike dedi ki:

    İkinci kol için nasıldır başlıyacak bı kolu ördükten sonra ikinci kola nasıldır geçeceğiz aceba

BİR YORUM YAZ