Örgü hırka ve elbise modeli

Örgü hırka ve elbise modeli

Örgü hırka ve elbise modeli kız çocukları için elbise modelleri çok yakışmaktadır. Özel davetlerde, bayramlarda ve kutlama etkinliklerinde kız çocukları anneler elbise seçimini tercih etmektedir. Sayfamızda video anlatımlı harika elbise modellerini bulabilirsiniz. Yazımızın içinde linkleri sizler için ekleyeceğiz tıklayarak ulaşabilirsiniz. Örgü hırka modelleri şiş ve tığ işi olarak bulabilirsiniz. Yazımızın içinde hırka modellerinin görsellerini sizler için hazırladık sizlere güzel fikir olacak modeller olduğunu düşünüyoruz. Video anlatımlı hırka örneklerimizde bulunmaktadır.

Örgü modellerinde sınırsız örnek seçimi ve yapılışları mevcuttur. Elinizden örgü modelleri yapımı geliyorsa en şık örgü modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza örgü modellerinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Detaylı video anlatımlarla istediğiniz hırka ve elbise veya farklı örgü modellerini uygulayabilirsiniz.

Hırka modelleri kız ve erkek çocuklar için oldukça kullanışlı olan hırka modelleri bebek yaş grubuna göre yapılmaktadır. Hırka modellerinde işleme tekniği, düz örgü ve haroşa teknikleri dışında bir çok örgü modeli kurulmaktadır. Tığ işi ve şiş örgü modelleri sizlerin beğenisi ve tercihine kalmıştır. Hırka modelleri sayfamızda mevcuttur video anlatımlı detaylı yapılışı örneklerimizi inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü modelleri, hırka modeli, elbise modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Örgü yazlık şirin elbise modeli yapımı için tıklayabilirsiniz.

Örgü bebek elbise modeli yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Robalı elbise yelek hırka modeli yapılışı için tıklayınız.

Örgü hırka ve elbise modeli

Örgü hırka ve elbise modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ