Örümcek Ağı Bluz Modelleri

Örümcek Ağı Bluz Modelleri

Tığ işine gönül vermiş hanımlar becerilerini hayata geçirme konusunda çığır açmaya devam ediyorlar. Ördükleri bluzlarla girdikleri her ortamda gözlerin üzerlerine çevrilmesi hanımların en büyük keyiflerinden olsa gerek. Öyle çok zorlu modeller uygulamadan da tığ işi örgülerle ayrı bir hava yaratmanız mümkün.

orumcek-agi-bluz-modelleri-1

Eline ömrü hayatında bir kez tığ almış birinin bile biraz uğraştıktan sonra kolayca öreceği örümcek ağı bluz modelleri hatırlamasında fayda görüyoruz. Bu modelle hazırlayacağınız bluzunuzu kıyafetinizi tamamlayacak bir aksesuar olarak düşünmelisiniz. İçine başka bir şey giymeden kullanabileceğiniz bir örnek olmadığını hatırlatmak isteriz. Delikli örgü tekniği ile örüldüğünden kolay bayan bluzu yapımı denince akla ilk bu örneğin gelmesi de çok normal diye düşünüyoruz.

orumcek-agi-bluz-modelleri-2

Örümcek ağı bluz örnekleri için ana modeliniz bellidir. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz işte burada devreye giriyor hanımlar. Bu modeli uygulayacağınız bluzunuzu dümdüz olarak kısa veya uzun örebilir, kıyafetinize göre kullanabilirsiniz. Kolsuz yapabileceğiniz gibi yarım ya da tam kol ilave edebilir, kullanım alanınızı genişletebilirsiniz. Ayrıca koltuk altından veya robadan aşağıya doğru ilmeklerinizi arttırarak devam edebilir farklı bir görüntü ve şıklık yakalayabilirsiniz. Yakasını yuvarlak, V yaka ya da havuz yaka yapmak yine sizin seçiminize kalmış bir şey hanımlar.

orumcek-agi-bluz-modelleri-3

Tek bir modelle ne kadar çok alternatif üretebileceğinizi göstermek istiyoruz. Üzerinde yapacağınız küçük dokunuşlarla örümcek ağı bluzunuzu bambaşka bir havaya büründürmek sizin elinizde. Şıklığınıza zarafet katacağından emin olduğumuz bu uygulaması son derece kolay modeli yeni örgü bluzunuzda mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz. Birlikte kullanacağınız kıyafetinizin yeni bir kimlik kazanması da kaçınılmaz mutlu son olacaktır tabii ki. Renk ve örgü ipi seçiminizi yine mevsim şartları ve kullanacağınız kıyafetlerinizi düşünerek yapmanız gerektiğini de hatırlatırız.

orumcek-agi-bluz-modelleri-4

www.canimanne.com sitesindeki yemek tarifleri kategorisi siz hamarat hanımlar için hazırlanmıştır. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde beğendiğiniz içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın da yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

orumcek-agi-bluz-modelleri-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ