Canım Anne

Derya Baykal tığ işi anlatımlı hırka

Derya Baykal tığ işi anlatımlı hırka

Derya baykal tığ işi anlatımlı hırka modeli görsel olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi hırka modelleri hanımlarımızın sıkça ördükleri hırka modelleri arasındadır. Yaz ayarlarında uzun salaş hırka modelleri bir çok kıyafeti tamamlamaktadır. Tığ işi kısa hırka modelleri genç kızlarımızın tercihinde olan modellerdir.

Tığ işi hırka modelleri trabzan tekniği ile kolay model kurulumu ile yapılan kolay hırka modelleridir. Tığ işi modelleri arasında motifli hırka örnekleri yapılanlar arasında yer almaktadır. Renk renk iplerle yaz mevsiminde canlı renkler tercih edenler için güzel hırka modeli olmaktadır. Hırka modelini uygularken mevsimine göre ip seçeneğin seçmekte fayda olacaktır.

Örgü şiş hırka modelleri bebek hırkalarında ve çocuk hırkalarında sıkça uygulanmaktadır. İki şiş örgü modellerinde bebek hırka modelleri anneler tarafından çok tercih edilmektir. Düz örgü, haroşa tekniği ve selanik gibi bir çok örgü modelini hırka modellerinde uygulanmaktadır.

Sayfamızda farklı örgü modelleri ve hırka örneklerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Tığ işi örgü örneklerini video anlatımlı mevcuttur. Yazımızdaki linklere tıklayarak birçok modele ulaşabilirsiniz..

Tığ işi hırka modelleri, şiş örgü modelleri, hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Motifli hırka modelleri için linke tıklayabilirsiniz.

Renkli hırka modelleri için linke tıklamayı unutmayınız.

Derya Baykal tığ işi anlatımlı hırka

RESİMLERE TIKLAYARAK BÜYÜK HALLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ