Canım Anne

Derya Baykal tığ işi şapka ve hırka yapımı

Derya Baykal tığ işi şapka ve hırka yapımı

Derya baykal tığ işi şapka ve hırka yapımı görseli olarak sizlerle paylaştık görselin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Tığ işi şapka ve hırka modelleri takım olarak kullanıldığında görselliği oldukça güzel olmaktadır. Sayfamızda video anlatımlı şapka ve hırka modellerini bulabilirsiniz. Farklı tığ işi hırka modelleri bulunmaktadır.

Tığ işi şapka modelleri oldukça yapımı kolaydır. Sizler için güzel şapka video anlatımını yazımızın içinde paylaştım izleyerek uygulayabilirsiniz. Yaz mevsiminde oldukça kullanışlı olacaktır. Ayrıca takım çalışması düşünürseniz panço modeli ile takım yapabilirsiniz.

Farklı tığ işi örgü modelleri bebek hırka modelleri ve örnekleri video anlatımlı olarak sayfamızda yer almaktadır. Bir çok örneği kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz. Sayfamızda en güzel ve yeni örgü modelleri video anlatımlı olarak bir çok kitleye uyacak farklı modellere yer verirken yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde kolay örnekleri seçmeye çalışıyoruz.

Derya Baykal tığ işi şapka ve hırka yapımı

Kolay panço yapılışı

İki renk orta kalınlıkta ip kullandım .

1.5-2 Yaş uyumlu oldu benim videoda hazırladığım .

Yaklaşık 2.5 tane 100 gram lık ip gitti.

Tığım 3.5 mm. İpinize uygun elinize uygun numarada tığ tercih etmelisiniz.

Yakadan başladığımız pançoyu zincir üzeri trabzanla başlayıp kafes tekniği ve popcorn teknikleri ile sürdürüp en son sırada fırfır görünümlü olarak bitiyoruz.

Tığ işi örgü modelleri, tığ işi hırka yapımı, tığ işi şapka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

tig isi sapka ve hirka yapimiTığ işi şapka ve hırka yapımı
bu adresten yapımını öğrenebilirsiniz
resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz
bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ