Farklı çiçek bahçesi lif yapımı

Farklı çiçek bahçesi lif yapımı

Farklı çiçek bahçesi lif yapımı görselliği oldukça güzel olan çiçek teması kullanılmış lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi el işlerinin en çok yapılan tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Lif modelleri yapımı oldukça kolay olması ve video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihi arttırmaktadır. Geniş örnek seçimi olması ve elimizde çabuk bitmesi kitlenin artışını sağlamaktadır. Çeyiz bohçalarında lif modelleri yer almaktadır. Damat bohçasında damat lif modelleri özellikle yer verilmektedir.

Farklı lif örnekleri ve takım lif modelleri arıyorsanız yine sayfamızda oldukça lif modeli bulunmaktadır. Takım lif çalışmalarımız oldukça fazladır. Yeni tasarım lif örnekleri bulunmaktadır. Sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni lif modelleri video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı çiçek bahçesi lif yapımı

8 Renk lif ipi seçilmiştir.

Tığ seçimini elinize yaktın seçebilirsiniz.

Çiçek taban üzerine model kurulmuştur.

Dikişsiz modeldir.

İlk olarak taban kısmını yapıyoruz. İstediğiniz tabana uygulayabilirsiniz. Kare veya yuvarlak sizlerin tercihine kalmıştır.

Kalan lif ipleriniz ile renk renk çiçekleri yaparak modelin orta kısmına tığ ile dikişini sağlıyoruz. Modelin detayı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İlmek aşkı youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı çiçek bahçesi lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ