Canım Anne

Derya Baykal erkek bebek hırka modeli yapımı

Derya Baykal erkek bebek hırka modeli yapımı

Derya baykal örgüleri hanımlarımızın severek takip etiği örgü modelleri arasındadır. Derya baykal örgüleri oldukça güzel olan bir çok modele sahiptir. Hanımlarımız ekran karşısında keyifle izlediği erkek bebek hırkaları olmaktadır. Sayfamızda erkek bebek ve kız bebek hırka modelleri video anlatımlı olarak bulunmaktadır.

Erkek bebek hırka modelleri oldukça kullanışlı olmaktadır. Her zaman annelerin tercihinde olan örgü bebek hırka modelleri olmaktadır. Kış ve mevsim geçişlerinde hırkalar oldukça kullanışlı olmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek bir çok güzel hırka modelini bulabilirsiniz.

Derya Baykal erkek bebek hırka modeli yapımı

Örgü hırka modeli, bebek hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı video anlatımlı olarak izleyebilirsiniz.

Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı

1 Yaş için uygundur.

5 Adet ahşap düğme

4, 5 Yumak ip kullanımı

3,5 Numara şiş tercihi,

Yapılışı : 76 tane ilmek atımı ile başlayalım modelimize bütün ilmekleri haraşo örelim son iki ilmeği örmeden alalım ve bütün ilmekler haraşo örümü ile devam edelim yine son iki ilmeği örmeden alalım. İlik açalım aynı şekilde örelim ve son iki ilmeği örmeden devam edelim haraşo 5 sıra olana kadar devam edelim. 7 İlmek haraşo örelim modelimizin örnek kurumuna başlayalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek bu güzel hırka modelini yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ