Dikişsiz tığ işi bebek yeleği yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yeleği yapımı kolay olan tığ işi yelek modelini video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi yelek modeli arayanlar için dikişsiz güzel yelek modelimizi uygulayabilirsiniz.

Bebek yelek modelleri farklı yapılış ve görsellikleri güzel olan bir çok yelek modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Tunus işi, şiş modeli ve tığ işi olarak en yeni bebek yeleği örneklerimiz mevcuttur. Yeni ve farklı yelek modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Dikişsiz tığ işi bebek yeleği yapımı

Yeleğimiz için gerekli olan malzemeler

1.5 yumak orta incelikte bebe yünü ip tercih edilmiştir.

3 Tane düğme

1 yaş ile 2.5 yaş için uygun

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

81 adet zincir çekelim.3 tane ek zincir çekelim. 4 zincire 2 li tırabzan yapalım. Ön bedeni için 13 tırabzan yapalım. Kol ve ön beden için ayrım yapalım. Kol için 17 tırabzan yapalım. Kol ve arka beden için 2. ayrım yapalım.Arka beden için 21 tane 2 li tırabzan yapalım. 3.ayrım yapalım 2. Kol için 17 tırabzan yapalım. 4.ayrım yapalım.

2. Beden için 13 tırabzan yapalım. 2 sıra tırabzan 1 sıra kutu yapalım 5 sıra 2 şer sıra olacak şekilde tırabzan yapalım. 4 sıra da kutu yapalım roba kısmını tamamlayalım. Her iki kol kısmını birleştirelim. Modeli 13 sıra örelim. Yaka kısmını 1 sıra tırabzan yapalım 3 tane düğme iliği açalım düğmeleri dikelim. Detaylı yapımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek yeleği, tığ işi bebek yelek modelleri, örgü elek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Dikişsiz tığ işi bebek yeleği yapımı VİDEO ANLATIM.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ