Krokodil süslemeli patik yapılışı

Krokodil süslemeli patik yapılışı ön süsleme detaylı harika patik modeli sizlerin beğenisini beklemektedir. Yapım aşaması oldukça kolay olan detaylı video anlatımlı olması yapacak olan hanımlarımıza oldukça yardımcı olacaktır. Krokodil nasıl yapılır video anlatımı sayfamızda ve yazımızın içinde video bulunmaktadır. Diğer patik örneklerimizi görmek için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Krokodil süslemeli patik yapılışı

Patik modelimiz için gerekli malzemelerimiz 2 renk patik ip krem ve mor tercih ettim sizde kendi zevkinize göre dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

38 numaralı ayaklar için uygun dur.


Kolay patik yapılışı 15 zincir başlıyoruz 4. Zincire batarak her bir gözenekten bir tane ikili tırabzan yapıyoruz toplam tırabzan sayısı 12 tane karşılıklı diğer tarafı da her gözenekten 1 tırabzan çıkartarak 12 tane yapıyoruz böylece ilk sırada toplam 24 tırabzan oluyor.

2. Sırada tırabzan sayımız 28 olacak her sırada giriş çıkışta 1 tırabzan artarak sayılarımızı çoğaltıyoruz toplam tırabzan sayısı 48 tane olacak

Artırmaları bitirip 48 tırabzan üzeri devam ediyoruz 11 cm olana kadar yükseklik genişlik ise 10 cm benim

İpimizi kopartıp ön kısmına bağlıyoruz orta da 8 tırabzan bırakarak gidip geliyoruz toplam ben 13 sıra ördüm daha sonra topuk kısmına geçiyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Krokodil süslemeli patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ