Canım Anne

El Örgüsü Bebek Hırkaları

El Örgüsü Bebek Hırkaları

  Hazır olarak örülen birçok kıyafet olmasına rağmen el örgüsünün modası halan daha devam etmekte ve gün geçtikçe de değer kazanmaktadır. Yetişkinler için birçok örgü modeli, örneği bulunduğu gibi bebekler, çocuklar içinde örgü parçalar bulunmaktadır.

  El örgüsü bebek kıyafetleri oldukça çeşitlidir. Örgüden yapılmış kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler, battaniyeler ve daha birçok parça ve model bulunmaktadır. Hazır olarak alınabilecek ürünler fazla olmasına karşın örgü parçalara olan düşkünlük giderek artmaktadır. Çünkü örgü parçalar tektir ve size aittir. Bunun içinde hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir. En değerli varlıklarımız olan minik bebeklerimiz içinde en iyisini ister ve yaparız.

   El örgüsü bebek hırkaları çok fazla çeşide ve modele sahiptir. Erkek bebekler için örülen hırkalarda daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert, siyah, turkuaz gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebekler için yapılan hırkalarda ise daha çok pembe, pudra, krem, mor, kırmızı gibi tonlar daha fazla tercih edilmektedir. Bu renkleri tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Ebruli veya sakallı, simli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık ve farklı hırkalar örebilirsiniz.

Örgü bebek hırka modelleri arasında kapüşonlu olan modeller olduğu gibi kapüşonsuz modeller de vardır. Sizin hoşunuza hangisi gidiyor ve hangi modeli beğeniyorsanız onu tercih ederek örebilirsiniz. Örgü bebek hırkaları daha çok şiş örgüsü ile yapılmaktadır. İster düz, desensiz ve sade olarak örebilir veya desenli olarak tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Pelin dedi ki:

    Bu hirkanin yapılışı yok mu acaba video olarak olsaydı super olurdu ?

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın