Canım Anne

El Örgüsü Değişik Çanta Modelleri

El Örgüsü Değişik Çanta Modelleri

  Giydiğiniz kıyafetler, yaptığınız kombineler kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, çantalar ve ayakkabılar da bir o kadar önemlidir. İstenen şıklığı yakalamak için bunların hepsinin doğru ve birbirini tamamlayacak şekilde seçilmiş olması önemlidir. Bir elbise şık bir çanta ile beraber çok da şık bir görünüm kazanabilirken, kötü bir seçim yaparak elbisenin bütün büyüsünü de bozabilirsiniz. Çanta modellerinin hazır olarak alınabilecek birçok modeli bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ise son zamanlarda el örgüsü, el emeği ile yapılan çanta modelleri de oldukça fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır.

El örgüsü çanta modelleri arasında tek renk iplik kullanarak örülen modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örnekler de bulunmaktadır. İster ince iplikler ile narin ve yazlık çantalar yapabilirsiniz veya kalın iplikleri tercih ederek daha kalın ve kışlık modeller de elde edebilirsiniz.

  El örgüsü çanta örnekleri arasında tığ işi örgü ile yapılan modeller olduğu gibi şiş örgüsü ile yapılan örgü çantalar da bulunmaktadır. El örgüsü çantaların günlük kullanım için uygun olan modelleri olduğu gibi özel davetler için kullanılan modelleri de bulunmaktadır. Günlük hayatta kullanacağınız örgü çanta modelleri daha çok renkli iplikler ile salaş olarak örülmektedir. Özel davetler için örülen modelleri ise genellikle siyah, beyaz gibi renkler kullanarak daha klasik olarak örülmektedir. Örgü çantalarınızın şıklığını şıklık katmak için inci, boncuk, pul gibi malzemeler ile süsleme de yapabilirsiniz. Öreceğiniz ipin rengini ve çantanın modelini zevkinize ve ne ile kombine edeceğinize göre seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ