Canım Anne

Elbise yüz lif modeli yapılışı

Elbise yüz lif modeli yapılışı

Elbise yüz lif modeli yapılışı küçük çok kullanışlı kese lif örneği yüz peelingi yaparken kullana bileceğiniz minik lif modeli yapılışı sizlerin beğenisini beklemektedir.

Lif modellerinde yenilikler farklılıklar hanımlarımızın beğenisine sunulmaya devam etmektedir. Özellikle çeyizler için bir çok modeli yapılmaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde elbise yüz lif modelini siparişleriniz de kullana bilirsiniz. Sayfamızda yeni ve farklı lif örneklerini bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza da video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Elbise yüz lif modeli yapılışı

Elbise yüz lifi yapılışı

Malzeme İki renk lif ipi

8 numara tığ kullanımı

Düz fıstık tekniği yapılmıştır.

İlk olarak 10 fıstıkla başlayıp bu fıstıkları ucunu birleştirip halka yapılır. Fıstık halkasının üstündeki her bir yuvanın içine ikişer fıstık dolgusu örülür her fıstık arasına 2 yada 3 er zincir çekilir ve sıra tamamlanır. Tekrar eden sırada her iki batılan fıstığın içine ikişer fıstık dolgusu örülür yine her iki fıstığın arasında üçer zincir çekilir ara boşluklarda zincir 2 yada 3 çekilir. Ve roba kısmını bitiyor kol kısmını ayırıp bir yandan da etek kısmına artırma yapılır. Ardından gelen sıraları ikili ayarlayıp üst üste örülerek 5 yada 6 sıra örülür. Son olarak kol, yaka ve etek uç kısmına kenar oyası örülür. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Uzun lif modeller tercihiniz ise renkli uzun lif örneği için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Elbise yüz lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ