En kolay bayan patik modeli yapılışı

En kolay bayan patik modeli yapılışı

En kolay bayan patik modeli yapılışı detaylı video anlatımlı modelimiz yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde basit modeldir.

Patik modelleri çeyizlik ve sipariş alan hanımlarımız için en çok yapılan örgü el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Farklı bir çok modeli bulunan patik yapılışlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimize ulaşabilirsiniz. Yeni örgü video anlatımları tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

En kolay bayan patik modeli yapılışı

Gereken Malzemeler

2 Adet Patik İpi

3.5 Numara şiş

Dikiş için (İğne) ve (Makas)

37 ve 38 Numara için uygundur.

Pembe ip ile 46 ilmek atalım. Arka sıradan ve ön sıradan ters örelim. 4 sıra haraşo yapalım. Arka sırada ip değiştirelim. Beyaz ip ile 4 sıra haraşo yapalım. Renk değiştirip her rengi 4 diş haraşo örelim 4 sıra beyaz 4 sıra pembe örelim.

Ön yüzünde başında 2.3 ilmeği birlikte ters örelim ve keselim. Ortadaki ilmekleri ters örelim. Sonda 3 ilmeği ilk ikisini ters örelim keselim. Son ilmeği düz örelim. Arka sırayı ilmekleri tek tek ters örelim.

Ön tarafından ilmek eksiltmesi ile ortada 20 ilmeğe kadar eksiltme yapalım. İlmek kapanması ile patiğin ön ve arka dikişini yapalım. Süsleme de kendi renklerinde ponpon yapılmış isteğe bağlı kurdele, fiyonk çiçek, hazır süsler yapabilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü patik modelleri, patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımların oldukça değerlidir.

En kolay bayan patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=eFO3w6h_qDo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1u3q7NEqHx5NOKPODv9dLauPQS4tMQqXv1UzGGpjqzDFnrbHGaL0hSz3Y
Örgü ailem kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ