En kolay bebek patik yapımı

En kolay bebek patik yapımı

En kolay bebek patik yapımı küçüklerimiz için olmazsa olmazlardan patik modelleri canimanne sayfamızda birbirinden güzel ve kolay modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bugünkü patik modelimiz en kolay bebek patik modeli kız bebekleri için renk olarak seçilmiş olması erkek bebekler içinde renk değişimi yaparak ve süsleme kısmını değiştirerek yapabileceğiniz bir patik modeli olabilir.

En kolay bebek patik örneğimizin yapılışı video anlatımlı olarak hanımlarımızın kolaylıkla yapabilecekleri bir modeldir. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde çok kolay olacaktır. İstediğiniz patik ipini tercih edebilirsiniz. İp kalın ve ince oluşuna göre şiş kullanımını seçin vede elinizin ayarına göre numarasını ayarlayın. Aldığınız ipin etiket kısmında şiş numarası mutlaka belirtilmiştir yardımcı olacaktır.

Patik modelimizi yapacak olan herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

En kolay bebek patik yapımı

Bebek patik yapımı

1.5 yaş arasına uygundur.

Malzemeler 2 adet düğme, biraz bebe yünü, kurdele

3 Numaralı şiş tercihi

Yapılışı 43 ilmek başlangıç 1 sıra düz örgü 2. Sıra 1 örelim 1 dola 20 örelim 1 dola 1 örelim 1 dola 20 örelim 1 dola 1 örelim 3. Sıra hepsini düz örelim. Artırmalar 5 defa tekrarlanır. Toplam ilmek sayısı 63 olacaktır.

İlmek ayırımları sağ 20 ora 23 ilmek ters sol 20 arka yüzünde bütün ilmekler geldiği gibi örülür. Ön yüzünde giriş 20 ilmek örülür düz ilmekler de 2 ilmek tek yaparak örülür çıkışta yine 2 ilmeğin yerini değiştirerek ikisini bir örelim yanlar sabit 20 ilmek kalacak en son 3 ilmek kalınca üçünü bir örelim yan ilmekler orta bir ilmek toplam 41 ilmek bir ters bir düz şeklinde 13 sıra örülür patik modelimizi dikerek tamamlıyoruz. Süsleme zevkinize göre istediğiniz süslemeyi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Patik, patik modeli, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

En kolay bebek patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ