En kolay örgü şal modeli yapımı

En kolay örgü şal modeli yapımı çeyizlik ve günlük kullanımına uygun harika şal modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Şal modelleri kıyafetlerde aksesuar olarak tamamlarken, özellikle gece kıyafetlerinde şal kullanımını hanımlarımız oldukça tercih etmektedirler.

Farklı olan şal modellerimizin linklerini yazımızın içinde paylaştık tıklayarak modelleri görebilirsiniz. Bir çok şal modelini ayrıca sayfamızda bulabilirsiniz.

En kolay örgü şal modeli yapımı

En kolay şal modeli yapımı

Şal modelinin yapımı için 5 numara tığ ve Angora gold şal ipi gerekiyor.

7 Zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Halkanın içine 4 adet tekli fıstık yapıyoruz. Fıstıkların arasına 2 zincir çekiyoruz. Bir üst sırada bir örümcek bir fıstık yapıp ikili fıstıkların arasına sabitliyoruz. Her sırada artırma yaparak modeli istediğimiz kadar büyütüp kapanış kısmı içinde tekli fıstık yapıyoruz. Modele istediğiniz gibi bir kenar oyası uygulayabilirsiniz. Kenar oyası olmadan da model sade ve hoş görünüyor. İstediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü şal modelleri, şal yapımı, tığ işi şal modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Laleli şal modeli için linke tıklayabilirsiniz.

Papatya şal modeli için linke tıklayınız.

En kolay örgü şal modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına_ çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ