En kullanışlı çiçekli kare lif yapımı

En kullanışlı çiçekli kare lif yapımı

En kullanışlı çiçekli kare lif yapımı lif modellerinde kare lif modellerini tercih edenler için kullanışlı çiçek detaylı lif yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay olması ve çabuk elimizde biten tığ işi modeli olduğu için tercihleri daha fazla arttırmaktadır. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. En yeni modeller lif sevenlerle buluşmaktadır. Video anlatımlarla desteklenen lif yapılışları hanımlarımızın ilgisini fazlasıyla çekmektedir.

Kare lif modelleri ve yapılışları veya yuvarlak, takım lif örnekleri arıyorsanız sayfamızı takip edebilirsiniz. Yeni tasarım en güzel lif çalışmaları sizlerin beğenisinde sayfamızda yer almaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak istediğiniz lif örneklerini inceleyebilirsiniz.

En kullanışlı çiçekli kare lif yapımı

Çiçek demeti lif yapımı

Modelimizin yapımında 7 numara tığ ve 4 renk lif ipi kullanıyoruz. 23 fıstık boyunda tekli fıstık yapıyoruz. 2 sıra düz yıldız tekniğiyle örüyoruz. Çiçek yaprakları ve tomurcukları ipleri içten yürüterek örüyoruz. Tekrar 2 sıra tek renk örüp yine modeli tekrar ediyoruz. 4 sıra çiçek yaptıktan sonra son 2 sırayı da tek renk yapıp kenar oyasına geçiyoruz. Kenar oyası için fıstık üzeri pipirik yaparak modeli bitiriyoruz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif model ve yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

En kullanışlı çiçekli kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ