Erkekleri Anlamak Aslında Zor Değil

Erkekleri Anlamak Aslında Zor Değil

Erkekleri anlamak gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil hanımlar. Psikologlar da bu konu üzerine yaptıkları araştırmalarda bazı ufak ipuçlarından faydalanmanız gerektiğini belirtmektedirler. Erkeklerin sırlarını bizimle birlikte ortaya dökmeye var mısınız, e haydi o zaman yazının devamını okuyun..

erkekleri-anlamak-aslinda-zor-degil-4

*Her erkek farklı karakteristik özelliklere sahiptir, bazıları duygularını söze dökmeyi sevmez ya da bunu beceremez. Bu yapıdaki erkekler size olan sevgilerini çöpü dökerek veya ev işlerinize yardım ederek göstermeyi tercih edebilirler. Bu sizin her an onun aklında olduğunuzun tipik bir göstergesidir.

*Erkekler duyguları konusunda çok açık konuşmaktan hoşlanmazlar. Sizin için hissettiklerinizi öğrenmek için farklı yollar demeniz uygun olacaktır. Mesela hafta sonunda ne yapacağını sormanız, onun hayatınızdaki yerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

erkekleri-anlamak-aslinda-zor-degil-3

*Erkeklere karşı ilgi ve şefkat göstermeyi asla ihmal etmeyin. Her erkek kendisini annesi gibi şımartan kadınları daha çok sevecektir. Size basit gelen ama onun için yaptığınız makyaj bile, onun gözünde ona ne kadar değer verdiğinizin göstergesi olacaktır.

*Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkekler evliliği çok ciddiye alıyorlar. Evlilikten kaçıyor ya ciddi bir beraberlik düşünmüyor diye hissedebilirsiniz. Size teklif edene kadar uzunca bir süre bekleyebilirsiniz, bunun tek sebebi emin olma kaygılarıdır. Başka bir araştırmaya göre erkekler bir daha dünyaya gelseler %90’ı yine aynı kadınla evlenmek istediğini söylemiştir.

erkekleri-anlamak-aslinda-zor-degil-2

*Siz onları dinlerken bazı onaylayıcı kelimeler kullanabilirsiniz. Erkekler ise siz konuşurken sessiz kalmayı tercih eder, bu sizi dinlemediği anlamına gelmediği gibi aksine dikkatinizi dağıtmamak için böyle davrandıklarını gösteriyor.

*Erkekler sizinle duygu ve düşüncelerini paylaşarak değil, sizinle birlikte çeşitli aktiviteler yaparken size bağlanıyorlar.

*Erkekler için sizinle geçirdikleri ortak zamanların dışında kendilerine ait zamanlar istediğini aklınızdan çıkarmayın. Sizi özlemesine fırsat verin ve her dakika peşinde dolaşmayın hanımlar.

erkekleri-anlamak-aslinda-zor-degil-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ