Eski Kıyafetlerinizden Yenilerini Yaratın

Çocukluğumuzdan bu yana yeni bir kıyafetin verdiği mutluluğun yeri hep ayrı olmuştur. Özellikle ailemizin önemli günlerde bizler için aldığı o birbirinden güzel kıyafetleri göz hizamızda bir yere asıp ayakkabılarımızı ise yatağımızın yanına sıralar öyle uyurduk. İşte biz kadınlar için kıyafet küçük yaşlardan beri hep çok önemli olmuştur. İçinde bulunduğumuz bu güzel ülkenin tekstil açısından diğer ülkelere nazaran ne kadar önde olduğunu bilmekteyiz. Böylelikle satın alabileceğimiz kıyafet kategorisinde birçok çeşit bulunmaktadır.

canım anne-123

Peki, bizler bu şekilde gerek indirimden gerekse sezondan birçok kıyafet alıp çoğunu ise giyemeden dolapta bekletmeye daha ne kadar devam edeceğiz? Eğer sizler de bana hak veriyorsanız günlerdir aklımda dolaşan bu güzel fikri paylaşmamın zamanı gelmiş demektir. Merakınızı gözlerinizden okur gibiyim.  Tabii ki konumuz eski kıyafetleri değerlendirme. İnanın kadınlar bu fikir hepimiz için bir dönüm noktası olacak. Doğal olarak aklınızda hemen eski kıyafetler nasıl değerlendirilir diye koca bir soru işareti belirdi. Ama birkaç püf noktası ile inanın siz bile yıllar önce aldığınız o kazağı tanıyamayacaksınız. Öncelikle hemen dolabınıza yönelin ve uzun zamandır elinizi bile sürmediğiniz kıyafetlerinizi ayırmaya başlayın. Daha sonra onlara neler ekleyip neler çıkarabileceğinizi düşleyin. Örneğin; uzun zamandır giymediğiniz o kot pantolonunuzu mutfaktaki rendenizin küçük bölümünü kullanarak yumuşak hareketlerle rendeleyerek eskitilmiş bir hale çok rahat getirebilirsiniz. Ve bu işlem için cebinizden tek kuruş çıkmadığı gibi yeni bir pantolona sahip olmanın mutluluğu emeğinizin en güzel karşılığı olacaktır.

Evet, kadınlar eski model giysiler kategorisinde dolabın ücra köşelerinde saklanan tüm kıyafetler artık sizler sayesinde gün yüzü görecekler. Ufak dokunuşlar sayesinde eskimeyen yenilere hep beraber koca bir merhaba diyelim.

canım anne-124

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ